Usługi

Na tej stronie dowiesz się dokładnie na czym polegają usługi, które świadczymy naszym klientom i w jaki sposób wpływają one na rozwój Twojej firmy

Strony internetowe

Tworzenie stron internetowych to nasza specjalność!

Estetyka i funkcjonalność to znak rozpoznawczy profesjonalnie zaprojektowanej strony internetowej. Wieloletnie doświadczenie, znajomość trendów i metod tworzenia stron internetowych gwarantuje naszym klientom witryny dopasowane do ich potrzeb i oczekiwań.

Nasza oferta obejmuje każdą możliwą działalność internetową. Począwszy od stron wizytówek poprzez kilku stronicowe serwisy, strony grupy standard, systemy zarządzania treścią, rozbudowane galerie, animacje, kalkulatory i rozmaite zaawansowane skrypty, kończąc na sklepach internetowych, portalach i serwisach społecznościowych.

responsive, illustration, page-2044932.jpg
browser, graphic, flat design-3614768.jpg

Pozycjonowanie SEO

Pomożemy zwiększyć Ci liczbe klientów skutecznie pozycjonując Twoją stronę internetową.

Jeśli posiadasz własną stronę lub sklep internetowy z pewnością zależy ci na tym, by odwiedzało ją jak najwięcej osób. Pomóc w tym może ci profesjonalne i skuteczne pozycjonowanie stron, które oferujemy naszym Klientom. Jesteśmy doświadczonymi specjalistami, którzy mogą pochwalić się realnymi wynikami.

Optymalizacja

Najważniejsza jest atrakcyjna treść twojej witryny, dopasowana do oczekiwań odbiorców twoich usług.

Działania mające zoptymalizować zarówno treści na stronie jak i techniczne aspekty witryny nazywamy właśnie SEO. To dzięki nim Twoja strona znajdzie się wysoko w wynikach wyszukiwarki Google, pozwalając dotrzeć do szerokiej gamie potencjalnych klientów.

Zmieniamy i dostosowujemy taktyki działań do stale zmieniającego się otoczenia, trendów, zachowań klientów i zmian w algorytmach wyszukiwarek.

  • Audyt SEO
  • Optymalizacja techniczna
  • Pozycjonowanie lokalne
  • Copywriting
  • Monitorowanie pozycji oraz raporty
analytics, google analytics, statistics-1925495.jpg
social media, social media icons, icons-2083456.jpg

Social Media

Świat cyfrowych mediów jest dziś światem reklamy. Wiemy, jak zamienić Twoich obserwujących w realnych klientów.

Za tworzenie skutecznych strategii komunikacji oraz kreacji graficznych odpowiada kreatywny zespół social media marketerów, który posiada niezbędną wiedzę i doświadczenie w tym zakresie. W codziennej pracy korzystamy z szeregu specjalistycznych narzędzi, w tym edytorów graficznych, kreatorów animacji/wideo, narzędzi analitycznych (np. Facebook Piksel), a także serwisów internetowych z zasobami graficznymi do użytku komercyjnego, które wspierają skuteczną komunikację w social media. 

 

Powierzając obsługę social media firmy naszej agencji, możesz liczyć na dedykowanego opiekuna, który oprócz brania pełnej odpowiedzialności za projekt, będzie również Twoim fachowym doradcą.